• −10%
  • Pakuotė
IMOUMLIVE 6 COLIŲ MINI GRANDININIS PJŪKLAS + TELESKOPINIS KOTAS, KAINA BE PVM: 173.553719, KODAS: DLJ-KOMPLEKTAS | 001

IMOUMLIVE 6 COLIŲ MINI GRANDININIS PJŪKLAS + TELESKOPINIS KOTAS

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

210,00 €
189,00 € Sutaupykite 10%

Vietoj 198,00 €

Su PVM

6 colių mini grandininio pjūklo ir teleskopinio koto komplektas

GARANTIJA

Asmeniniam naudojimu - 12 mėnesių

Įmonėms - 12 mėnesių

Šioje pakuotėje yra

Kiekis

Aprašymas

DRAUDŽIAMA NAUDOTI SU KITŲ GAMINTOJŲ AKUMULIATORIAIS (MAKITA IR PAN.), NES JOS SUDEGINA PRIETAISĄ IR PRARANDAMA GARANTIJA. MUSU MEISTRAI TURI GALIMYBĘ NUSTATYTI, KAD ĮRENGINYS BUVO NAUDOTAS SU NEORIGINALIU AKUMULIATORIUMI!

PRAILGINAMAS KOTAS

Šis produktas yra patentuotas!

Derinant šį išskirtinį teleskopinį strypą su kitais IMOUMLIVE gaminiais, galimybės yra neribotos! Nesvarbu, kokioje situacijoje atsidursite, galite būti tikri, kad darbą atliksite lengvai.

Techninės charakteristikos

Reguliuojamas ilgis:4,6FT-9FT, su 3 sekcijų ištraukiamu rėmu.
Puikus stabilumas:Sujungimas pasižymi puikiu stabilumu.
Tvirta konstrukcija: pagamintas iš didelio tankio aliuminio lydinio.
Saugumo sistema:gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų dėl atsitiktinio paleidimo.
Belaidis:gali būti naudojamas su IMOUMLIVE ličio akumuliatoriumi.
Puikus sukibimas:Šis teleskopinis kotas turi PE putų rankeną.
Lengvas svoris:Teleskopinis kotas sveria tik 3,6 kg.
180 laipsnių reguliavimas.

Atnaujinimas 2022 m. Sumažintas svoris ir atsisakyta laidinio valdymo. Neišskiria kenksmingų teršalų, todėl gaminys yra tvarus ir ekologiškas.

3 sekcijų ištraukiamo rėmo dėka jis tinka darbui virš galvos. Jokių nepasiekiamų kampų: viršutinę sekciją galima pasukti 180 laipsnių kampu ir pasiekti tai, kas sunkiai pasiekima. Jungtis pasižymi išskirtiniu stabilumu ir neatsijungia naudojant didelę jėgą.

IMOUMLIVE siekia kurti ir gaminti ekonomiškus elektrinius įrankius savo klientams. Visi darbuotojai aistringai myli šį prekės ženklą ir siekia, kad jis taptų pasaulinės įrankių pramonės lyderiu.

+

GRANDININIS PJŪKLAS

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Kreipiamosios plokštės ilgis: 6 coliai
Svoris: 1 kg
Alyvos dėžutės talpa: 50 ml
Variklis: Bešepetėlinis variklis
Išėjimo galia: 600 W
Akumuliatorius: 2.0Ah 21V MAX ličio akumuliatorius ir 1 h naudojimas
Pagrindinė medžiaga: Ugniai atsparus ABS + minkšta guma

Galingas bešepetėlinis variklis

Kodėl verta rinktis brangų bešepetėlinį mini grandininį pjūklą? Profesionalaus pilno dydžio grandininio pjūklo galia ir sukimo momentas, tačiau  sveria mažiau. Ergonomiškas bešepetėlinis variklis, naudoja mažiau elektros energijos, tačiau pasiekia tą pačią galią. Pjaukite gyvatvores arba naudokite juos kitiems darbams - naudojimo būdų yra begalė!

Moderni sutepimo sistema

Dabar jums nereikia būti profesionalu, kad lengvai suteptumėte grandinę! IMOUMLIVE mini grandininis pjūklas turi patobulintą tepimo sistemą, tepalinę alyvą reikia tiesiog įpilti į alyvos konteinerį ir sutepti grandinę, kai tik reikia.

Patikima trijų branduolių sistema

Elektrinis grandininis pjūklas "IMOUMLIVE", maitinamas 21 V, 2,0 Ah ličio akumuliatoriaus, gali nepertraukiamai dirbti 50-60 minučių. Kartu su galingu 600 W bešepetėliniu varikliu ir vokiškos kokybės grandinės kreipiančiąja užtikrina, kad grandinė neužsikirs - puikiai tinka genėjimui, pjovimui ir kiemo darbams.

Valdymas viena ranka su 4 saugos priemonėmis

Akumuliatorinis rankinis grandininis pjūklas sveria tik 1 kg ir turi 4 patikimas saugos priemones, užtikrinančias optimalų naudojimo paprastumą ir saugumą. Ergonomiškai suprojektuotas, kad sumažėtų pirštų ir riešo spaudimas, šis mini grandininis pjūklas patogus naudoti net vyresnio amžiaus žmonėms! Turi CE/FCC/ETL sertifikatus, yra saugus ir patikimas.

Viskas, ko reikia vienoje pakuotėje

Mini nešiojamojo grandininio pjūklo rinkinys yra puiki dovana šeimai, draugams, stovyklautojams, "pasidaryk pats" meistrams! Komplekte yra 2x akumuliatoriai, 2x grandinės (viena jau sumontuota), 1x aptarnavimo įrankių rinkinys, 1x įkroviklis, 1x šepetėlis, 1x pjūklas, 1x apsauginiai akiniai ir išsamus vadovas - turėsite viską, ko reikia darbui atlikti!

6 colių didelio kietumo grandinė

Šiame mini grandininiame pjūkle naudojama grūdinta didelio kietumo grandinė. Ji yra aštri, atspari dilimui ir ilgaamžė. 5 cm skersmens rąstą be vargo perpjauna vidutiniškai per 8 sekundes!

Prekė išsamiau

DLJ-KOMPLEKTAS
21 Prekės

Konkrečios nuorodos

Jums taip pat gali patikti

IMOUMLIVE 6 COLIŲ MINI GRANDININIS PJŪKLAS

Įprasta kaina 125,00 € −10% Kaina 112,50 €
Viskas, ko reikia vienoje pakuotėje Mini nešiojamojo grandininio pjūklo rinkinys yra puiki dovana šeimai, draugams, stovyklautojams, "pasidaryk pats" meistrams! Komplekte yra 2x akumuliatoriai, 2x grandinės (viena jau sumontuota), 1x aptarnavimo įrankių rinkinys, 1x įkroviklis, 1x šepetėlis, 1x pjūklas, 1x apsauginiai akiniai ir išsamus vadovas...

IMOUMLIVE 4,6-9 PĖDŲ TELESKOPINIS KOTAS

Įprasta kaina 95,00 € −10% Kaina 85,50 €
Belaidis 4,6–9 pėdų prailginamas teleskopinis kotas IMOUMLIV įrankiams KILMĖS ŠALIS: Kinija GARANTIJA Asmeniniam naudojimu - 12 mėnesių Įmonėms - 12 mėnesių