×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" pavidalu. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

IMOUMLIVE 4,6-9 PĖDŲ TELESKOPINIS KOTAS, KAINA BE PVM: 78.512397, KODAS: DLJ-60-EXTENSION | 001

IMOUMLIVE 4,6-9 PĖDŲ TELESKOPINIS KOTAS

DLJ-60-EXTENSION
22 Prekės

Belaidis 4,6–9 pėdų prailginamas teleskopinis kotas IMOUMLIV įrankiams

KILMĖS ŠALIS: Kinija

GARANTIJA

Asmeniniam naudojimu - 12 mėnesių

Įmonėms - 12 mėnesių

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

Kiekis

DRAUDŽIAMA NAUDOTI SU KITŲ GAMINTOJŲ AKUMULIATORIAIS (MAKITA IR PAN.), NES JOS SUDEGINA PRIETAISĄ IR PRARANDAMA GARANTIJA. MUSU MEISTRAI TURI GALIMYBĘ NUSTATYTI, KAD ĮRENGINYS BUVO NAUDOTAS SU NEORIGINALIU AKUMULIATORIUMI.

Šis produktas yra patentuotas!

Derinant šį išskirtinį teleskopinį strypą su kitais IMOUMLIVE gaminiais, galimybės yra neribotos! Nesvarbu, kokioje situacijoje atsidursite, galite būti tikri, kad darbą atliksite lengvai.

Techninės charakteristikos

Reguliuojamas ilgis:4,6FT-9FT, su 3 sekcijų ištraukiamu rėmu.
Puikus stabilumas:Sujungimas pasižymi puikiu stabilumu.
Tvirta konstrukcija: pagamintas iš didelio tankio aliuminio lydinio.
Saugumo sistema:gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų dėl atsitiktinio paleidimo.
Belaidis:gali būti naudojamas su IMOUMLIVE ličio akumuliatoriumi.
Puikus sukibimas:Šis teleskopinis kotas turi PE putų rankeną.
Lengvas svoris:Teleskopinis kotas sveria tik 3,6 kg.
180 laipsnių reguliavimas.

Atnaujinimas 2022 m. Sumažintas svoris ir atsisakyta laidinio valdymo. Neišskiria kenksmingų teršalų, todėl gaminys yra tvarus ir ekologiškas.

3 sekcijų ištraukiamo rėmo dėka jis tinka darbui virš galvos. Jokių nepasiekiamų kampų: viršutinę sekciją galima pasukti 180 laipsnių kampu ir pasiekti tai, kas sunkiai pasiekima. Jungtis pasižymi išskirtiniu stabilumu ir neatsijungia naudojant didelę jėgą.

IMOUMLIVE siekia kurti ir gaminti ekonomiškus elektrinius įrankius savo klientams. Visi darbuotojai aistringai myli šį prekės ženklą ir siekia, kad jis taptų pasaulinės įrankių pramonės lyderiu.

DLJ-60-EXTENSION
22 Prekės

Jums taip pat gali patikti

IMOUMLIVE 6 COLIŲ MINI GRANDININIS PJŪKLAS

Kaina 125,00 €
TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS Kreipiamosios plokštės ilgis: 6 coliaiSvoris: 1 kgAlyvos dėžutės talpa: 50 ml Variklis: Bešepetėlinis variklisIšėjimo galia: 600 W Akumuliatorius: 2.0Ah 21V MAX ličio akumuliatorius ir 1 h naudojimasPagrindinė medžiaga: Ugniai atsparus ABS + minkšta guma KILMĖS ŠALIS: Kinija GARANTIJA Asmeniniam naudojimu - 12...