×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" pavidalu. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Firminė atributika

*Prekėms pritaikyta nuolaida siejama su gamintojo rekomenduojama mažmenine kaina. Ši nuoroda nurodyta kainų palyginimo tikslu.

Aktyvūs filtrai

Festool Skaitmeninis radijo imtuvas SYSROCK BR 10 DAB+

Įprasta kaina 266,81 € −10% Kaina 240,12 €
Pavaros tipas Elektros tinklas; Skaitmeninio radijo priėmimas FM / DAB+; Dažnių diapazonas FM (UKW) 87.50 - 108.00 MHz; Garsiakalbio galia 10 W; Eksploatavimas su įstumiamais „Festool“ akumuliatoriais 18.00 V; Programuojamų stočių skaičius 2 x 4; AUX-IN 3.50 mm; Bluetooth® versija 4.1; USB jungtis 5V/1,2A; Matmenys (I x P x A) 95 x 102.00 x...