×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" pavidalu. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

IMOUMLIVE  6 COLIŲ MINI GRANDININIS PJŪKLAS, KAINA BE PVM: 103.305785, KODAS: DLJ-6 | 001

IMOUMLIVE 6 COLIŲ MINI GRANDININIS PJŪKLAS

DLJ-6
26 Prekės

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Kreipiamosios plokštės ilgis: 6 coliai
Svoris: 1 kg
Alyvos dėžutės talpa: 50 ml
Variklis: Bešepetėlinis variklis
Išėjimo galia: 600 W
Akumuliatorius: 2.0Ah 21V MAX ličio akumuliatorius ir 1 h naudojimas
Pagrindinė medžiaga: Ugniai atsparus ABS + minkšta guma

KILMĖS ŠALIS: Kinija

GARANTIJA

Asmeniniam naudojimu - 12 mėnesių

Įmonėms - 12 mėnesių

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

Kiekis

DRAUDŽIAMA NAUDOTI SU KITŲ GAMINTOJŲ AKUMULIATORIAIS (MAKITA IR PAN.), NES JOS SUDEGINA PRIETAISĄ IR PRARANDAMA GARANTIJA. MUSU MEISTRAI TURI GALIMYBĘ NUSTATYTI, KAD ĮRENGINYS BUVO NAUDOTAS SU NEORIGINALIU AKUMULIATORIUMI.

Galingas bešepetėlinis variklis

Kodėl verta rinktis brangų bešepetėlinį mini grandininį pjūklą? Profesionalaus pilno dydžio grandininio pjūklo galia ir sukimo momentas, tačiau  sveria mažiau. Ergonomiškas bešepetėlinis variklis, naudoja mažiau elektros energijos, tačiau pasiekia tą pačią galią. Pjaukite gyvatvores arba naudokite juos kitiems darbams - naudojimo būdų yra begalė!

Moderni sutepimo sistema

Dabar jums nereikia būti profesionalu, kad lengvai suteptumėte grandinę! IMOUMLIVE mini grandininis pjūklas turi patobulintą tepimo sistemą, tepalinę alyvą reikia tiesiog įpilti į alyvos konteinerį ir sutepti grandinę, kai tik reikia.

Patikima trijų branduolių sistema

Elektrinis grandininis pjūklas "IMOUMLIVE", maitinamas 21 V, 2,0 Ah ličio akumuliatoriaus, gali nepertraukiamai dirbti 50-60 minučių. Kartu su galingu 600 W bešepetėliniu varikliu ir vokiškos kokybės grandinės kreipiančiąja užtikrina, kad grandinė neužsikirs - puikiai tinka genėjimui, pjovimui ir kiemo darbams.

Valdymas viena ranka su 4 saugos priemonėmis

Akumuliatorinis rankinis grandininis pjūklas sveria tik 1 kg ir turi 4 patikimas saugos priemones, užtikrinančias optimalų naudojimo paprastumą ir saugumą. Ergonomiškai suprojektuotas, kad sumažėtų pirštų ir riešo spaudimas, šis mini grandininis pjūklas patogus naudoti net vyresnio amžiaus žmonėms! Turi CE/FCC/ETL sertifikatus, yra saugus ir patikimas.

Viskas, ko reikia vienoje pakuotėje

Mini nešiojamojo grandininio pjūklo rinkinys yra puiki dovana šeimai, draugams, stovyklautojams, "pasidaryk pats" meistrams! Komplekte yra 2x akumuliatoriai, 2x grandinės (viena jau sumontuota), 1x aptarnavimo įrankių rinkinys, 1x įkroviklis, 1x šepetėlis, 1x pjūklas, 1x apsauginiai akiniai ir išsamus vadovas - turėsite viską, ko reikia darbui atlikti!

6 colių didelio kietumo grandinė

Šiame mini grandininiame pjūkle naudojama grūdinta didelio kietumo grandinė. Ji yra aštri, atspari dilimui ir ilgaamžė. 5 cm skersmens rąstą be vargo perpjauna vidutiniškai per 8 sekundes!

DLJ-6
26 Prekės

Jums taip pat gali patikti