Atsiskaityti už prekes šiuo metu galima šiais būdais:

1. Bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitą
Mokėjimo rekvizitai:
Gavėjas: UAB RYKAS
Sąskaitos numeris (IBAN): LT963500010016091672
Banko Swift kodas: EVIULT2VXXX
Bankas: PAYSERA.LT UAB

2. Greitas atsiskaitymas per Paysera sąsają „bank-link“
Ypač greitas ir saugus atsiskaitymas. Mokėjimai vykdomi realiu laiku. Pasirinkus šį mokėjimo būdą savo banko puslapyje matysite suformuotą pervedimą, kurį jums reikės tik patvirtinti. Šis mokėjimo būdas galimas šalyse, kuriose veikia mokėjimų sistema Paysera.

3. Mokėjimas grynais pinigais arba banko kortele kurjeriui
Jei pasirinkote mokėti kurjeriui pristačius prekę jūsų nurodytu adresu - ši paslauga kainuoja papildomai, taikomas grynųjų pinigų administravimo mokestis, kuris pridedamas prie pristatymo kainos.

4. Mokėjimas grynais pinigais arba banko kortele atsiimant prekes mūsų biure
Po to, kai gausite pranešimą, kad prekė yra paruošta atsiimti, atvykite į mūsų biurą ir už prekę sumokėsite grynais pinigais, ar banko kortele mūsų biure.

5. Greitas ir saugus mokėjimas per PayPal
Pasirinkę šį mokėjimo būdą būsite automatiškai nukreipti į mokėjimo puslapį ir bus sukurtas mokėjimo nurodymas, kurį jums reikės tik patvirtinti.
Mokėdami per „Pay Pal“, galite atsiskaityti tiesiogiai iš „Pay Pal“ sąskaitos. Jei neturite „Pay Pal“, galite atsiskaityti kreditine ar debeto kortele kaip svečias.
Jei negalite atsiskaityti per „Paypal“, susisiekite su mumis, mes atsiųsime išsamią informaciją, reikalingą mokėjimui atlikti.

6. Apmokėjimas kreditine kortele per PayPal.
Jei neturite „PayPal“ sąskaitos, galite pasirinkti mokėti kreditine kortele per „PayPal“. Turite turėti kortelę, leidžiančią atlikti mokėjimus internetu, pateikę užsakymą kaip mokėjimo metodą pasirinkite „PayPal“. Būsite nukreipti į saugią svetainę PayPal.com. Jūs pasirenkate: Neturite „PayPal“ sąskaitos? Mokėkite debeto ar kredito kortele kaip „PayPal“ svečias. Įrašykite visą informaciją, reikalingą mokėjimams į jūsų kredito kortelę. Svetainė yra visiškai apsaugota, „PayPal“ yra labai patikima paslauga, turinti aukštą kredito lygį. Jūsų kortelės informacija niekada mūsų nepasieks, mokėjimas visiškai atitinka „PayPal“ mokėjimo portalą.

7. Mokėjimai kredito ar debeto kortelėmis
Mokėjimai visomis pagrindinėmis kredito ir debeto kortelėmis VISA, MasterCard, Maestro, Carte Bleue ir daugeliu kitų, taikant aukščiausius duomenų saugumo standartus. Sandoriai yra saugūs.Prekės siunčiamos per įvairias kurjerių tarnybas ir valstybinio pašto skyrius. Visos prekės po mokėjimo gavimo į UAB „Rykas“ sąskaitą pristatomos per 1-5 darbo dienų (priklauso nuo kurjerio ir gavėjo šalies).

Pristatymo kainą matysite pasirinkę kurjerį ir pristatymo adresą. Šiame aprašyme nurodyti konkrečių pristatymo kainų negalime, dėl to, kad šiuo metu jos nuolat kinta, esant nestabiliai situacijai mūsų šalyje ir pasaulyje.

Jei užsakymas pateikiamas ir apmokamas iki 12.00 valandos, prekės išsiunčiamos tą pačią darbo dieną, jei vėliau – užsakytos prekės išsiunčiamos sekančią darbo dieną.

Jeigu pasirenkate mokėti kurjeriui ar paštomate, prekės išsiunčiamos iš karto, gavus užsakymą. Šis mokėjimo būdas galimas ne visose šalyse.

Jei pasirinkote už prekes mokėti atsiimant siuntą iš kurjerio (grynais ar banko kortele) arba paštomato (tik kortele) - taikomas pinigų adminstravimo mokestis, kuris bus pridėtas prie pristatymo kainos.

Gavę siuntą patikrinkite ar siunta nepažeista. Jei ji sugadinta, prašome pranešti kurjeriui ir nedelsiant susisiekti su mumis. Priėmus prekes ir pasirašius kurjerio dokumentus be jokių pastabų, laikysime, kad patvirtinate, kad siunta yra tvarkinga ir pristatyta tinkamai.

Iškilus klausimams, kreipkitės el.paštu: info@ftool.lt (bet kuriuo paros metu, atsakymą gausite kaip įmanoma greičiau) arba skambinkite telefonu: +370 698 86711, +371 22 814963 (I-V 11:00-16:00).

Pristatymas Lietuvoje

Siuntas Lietuvoje pristatome per kurjerių tarnybas, autobusų siuntomis, bei į paštomatus. Pristatymo kainą matysite pasirinkę kurjerį ir pristatymo adresą.

Siuntos pristatymas autobusu - 10,00 EUR.

Mieste, kuriame nėra siuntų terminalo, gavėjas nurodytu laiku turi pasiimti siuntą tiesiai iš vairuotojo. Jei siunta nebuvo laiku atsiimta iš autobuso, ji yra grąžinama į siuntėjo stoties siuntų terminalą.

Prekes pristatant į Kuršių Neriją papildomas mokestis netaikomas, tačiau siuntos siunčiamos tik į Omniva paštomatą arba autobusu.

Prekes nemokamai atsiimti galima atvykus į UAB „Rykas“ buveinę, adresu: P. Višinskio g. 102, LT-44151 Kaunas

UŽSAKOMŲ PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakomos prekės, kurių nėra sandėlyje, bet turime galimybę galime jas užsakyti. Specialiai užsakomų prekių pristatymo terminas nuo 15 iki 60 darbo dienų.

Prekių užsakymai priimami:

telefonu tel.: +370 698 86711, +371 22 814963,

elektroniniu paštu.: info@ftool.lt

atvykus: UAB “Rykas” biurą, adresas: Kaunas, P. Višinskio g. 102, LT-44151 Kaunas

UAB “Rykas” įsipareigoja pagreitinti užsakymo pristatymą, jeigu susiklosto tam palankios aplinkybės. Pristatymo vieta ir laikas ir apmokėjimas už jas yra suderinami su užsakovu telefonu ar elektroniniu paštu.