×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" pavidalu. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Slėginis plovimo įrenginys IMOUMLIVE, KAINA BE PVM: 123.966942, KODAS: GYQXQ | 001

Slėginis plovimo įrenginys IMOUMLIVE

GYQXQ
222 Prekės

IMOUMLIVE nešiojamasis slėginis plovimo įrenginys, bešepetėlinis variklis

3 reguliuojami lygiai su "6-in-1" antgaliais,

21V 3.0Ah ličio jonų akumuliatorius

Elektrinis slėgio plovimo įrenginys automobiliams, grindims ir valtims plauti

KILMĖS ŠALIS: Kinija

GARANTIJA

Asmeniniam naudojimu - 24 mėnesiai

Įmonėms - 12 mėnesių

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

Kiekis

DRAUDŽIAMA NAUDOTI SU KITŲ GAMINTOJŲ AKUMULIATORIAIS (MAKITA IR PAN.), NES JOS SUDEGINA PRIETAISĄ IR PRARANDAMA GARANTIJA. MUSU MEISTRAI TURI GALIMYBĘ NUSTATYTI, KAD ĮRENGINYS BUVO NAUDOTAS SU NEORIGINALIU AKUMULIATORIUMI.

Naujausia bešepetėlinio variklio versija. Pasirinkę mūsų IMOUMLIVE akumuliatorinį slėginį plovimo įrenginį, gausite profesionalų gaminį. Atnaujintas slėginis plovimo įrenginio 330 % ilgesnis tarnavimo laikas, 80 % didesnė galia, 60 % mažesnės energijos sąnaudos ir 230 % didesnis darbo našumas nei kitų slėginių plovimo įrenginių kuriuose naudojami gryno vario šepetiniai varikliai.

6-in-1 antgalis. Slėginis plovimo įrenginys turi reguliuojamą 6-in-1 antgalį(0°, 15°, 25°, 40°, dušas, putos)Jums nereikia keisti antgalių po vieną, galite lengvai pasukti antgalį ir perjungti 6 antgalių režimus. Nustatykite purškimo elgseną pagal savo poreikius (skirtingi vandens slėgio režimai skiriasi).

3 reguliuojami lygiai. 3 skirtingi lygiai užtikrina skirtingą vandens slėgį, tinkantį įvairioms valymo situacijoms, pavyzdžiui, transporto priemonių, mechaninės įrangos valymui ir kitiems pastatų išorės sienų, grindų, vonių, baseinų, durų, langų ir kampų valymo darbams.

Nėra apribojimų. Šis akumuliatorinis slėginis plovimo aparatas siurbia vandenį iš bet kokio vandens šaltinio per prijungtą siurbimo žarną. Pridėtas filtro krepšelis gali filtruoti nešvarumus, daleles, lapus ir purvą, kad slėginis plovimo aparatas būtų geriau apsaugotas nuo vandenyje esančių priemaišų. Taip pat galite naudoti kibirą, kad galėtumėte transportuoti vandenį.

IMOUM suderinamas akumuliatorius. 21 V 3,0 Ah ličio jonų akumuliatorius suderinamas su visais IMOUM akumuliatoriniais įrenginiais, todėl galite išplėsti savo IMOUM gaminių kolekcijas nemokėdami už papildomus akumuliatorius ir įkroviklius.

Pakuotės matmenys 44,79 x 35,7 x 14,3 cm
Svoris: 4,05 kg
Pavaros tipas: Akumuliatorinis maitinimas

GYQXQ
222 Prekės