×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" pavidalu. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

8 COLIŲ MINI GRANDININIS PJŪKLAS IMOUMLIVE

DLJ-8P
5 Prekės

IMOUMLIVE bešepetėlinis mini grandininis pjūklas 8 colių (be prailginamojo koto)

Atnaujintas rankinis elektrinis nešiojamasis grandininis pjūklas

Akumuliatorinis grandininis pjūklas su 2 vnt. 21 V 3,0 Ah akumuliatorių

Lengvai naudojamas elektrinis grandininis pjūklas medienai pjauti, genėti

KILMĖS ŠALIS: Kinija

GARANTIJA

Asmeniniam naudojimu - 24 mėnesiai

Įmonėms - 12 mėnesių

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

Kiekis

DRAUDŽIAMA NAUDOTI SU KITŲ GAMINTOJŲ AKUMULIATORIAIS (MAKITA IR PAN.), NES JOS SUDEGINA PRIETAISĄ IR PRARANDAMA GARANTIJA. MUSU MEISTRAI TURI GALIMYBĘ NUSTATYTI, KAD ĮRENGINYS BUVO NAUDOTAS SU NEORIGINALIU AKUMULIATORIUMI.

Prekės svoris: 9,13 svarų
Gaminio matmenys: 19 x 5,1 x 6,8 colių
Baterijos: reikalingos 2 ličio jonų baterijos.
Dydis:8 colių
Spalva:Geltona
Maitinimo šaltinis:Akumuliatorinis maitinimas
Galingumas:900 vatų

IMOUMLIVE gamina tik profesionalius elektrinius įrankius!Sekite ""imoumlive"" pėdomis, kad sužinotumėte daugiau gražių dalykų.

Pagerintas 8 colių elektrinis grandininis pjūkla. Pasirinkę bešepetėlinį grandininį pjūklą, gausite profesionalų gaminį, galintį puikiai atlikti darbą! Palyginti su grandininiais pjūklais su šepetėliniais varikliais, šis patobulintas IMOUMLIVE grandininis pjūklas pasižymi 360 % ilgesniu tarnavimo laiku, 80 % didesne galia ir 60 % mažesnėmis energijos sąnaudomis. Su šiuo tvirtu ir galingu bešepetėliniu grandininiu pjūklu niekada nereikės nerimauti dėl užsikirtimų ir triukšmo. Dėl ilgo pjovimo ilgio ir didelio efektyvumo jis tinka įvairiems darbo scenarijams.

Tepimo sistema ir grandinės reguliavimo mechanizmas. Akumuliatoriniame grandininiame pjūkle IMOUMLIVE įrengta patobulinta tepimo sistema, ji pritaikyta įvairiems kokybiškiems grandinės tepalams. Tiesiog įpilkite tepalo į bakelį ir prireikus galėsite laisvai sutepti grandinę, todėl galėsite sklandžiai pjauti medieną ir šakas, prisidėsite prie ilgesnio grandinės tarnavimo laiko ir ilgesnio akumuliatoriaus veikimo laiko. Naujai patobulintas grandinės įtempimo reguliavimo mechanizmas leidžia naudotojams lengvai ir greitai sureguliuoti grandinę.

Tvirta akumuliatoriaus sistema ir greitas įkroviklis. 21 V 3,0 Ah AAA klasės ličio jonų akumuliatorių galima įkrauti daugiau kaip 500 kartų. Apsaugos nuo perkaitimo / per didelio įkrovimo / sprogimo funkcijos užtikrina stabilų akumuliatoriaus veikimą. Pridedamas akumuliatoriaus indikatorius, kuris nuolat rodo akumuliatoriaus būseną. Vieną kartą įkrautas akumuliatorius gali užtikrinti 50 min. nepertraukiamo veikimo. Su dviem akumuliatoriais lengvai užbaigsite medienos, sodo ir ""pasidaryk pats"" projektus. Greitasis įkroviklis gali visiškai įkrauti akumuliatorių vos per 1 valandą.

Valdymas viena ranka, kelios apsaugos, saugus ir patikimas. Kompaktiška konstrukcija leidžia naudotojams valdyti įrankį viena ranka. Kelios apsaugos užtikrina jūsų saugumą darbo metu. Šiame 8 in bešepetėliniame grandininiame pjūkle pritaikytas ergonomiškas dizainas. Guminė rankena gali veiksmingai sumažinti pirštų ir riešo apkrovą, o tai ypač naudinga vyresnio amžiaus žmonėms. Grandininis pjūklas yra saugus, patikimas, jam išduoti CE/FCC/ETC sertifikatai.

Komplekte esantys komponentai:
21V 8 colių bešepetėlinis grandininis pjūklas * 1,
Aptarnavimo įrankių rinkinys * 1,
Pjūklas * 1,
Šepetėlis * 1,
Apsauginiai akiniai * 1,
Įkroviklis * 1,
Vartotojo vadovas * 1,
3,0 Ah ličio jonų baterija * 2
Akumuliatoriaus elemento tipas:Ličio jonų

DLJ-8P
5 Prekės