×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" pavidalu. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

8 COLIŲ MINI GRANDININIS PJŪKLAS IMOUMLIVE + PRAILGINAMAS KOTAS

DLJ8P-SET
7 Prekės
225,00 €

Vietoj 235,00 €

IMOUMLIVE bešepetėlinis mini grandininis pjūklas 8 colių su prailginamu teleskopiniu kotu

KILMĖS ŠALIS: Kinija

GARANTIJA

Asmeniniam naudojimu - 24 mėnesiai

Įmonėms - 12 mėnesių

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

Šioje pakuotėje yra

Kiekis

DRAUDŽIAMA NAUDOTI SU KITŲ GAMINTOJŲ AKUMULIATORIAIS (MAKITA IR PAN.), NES JOS SUDEGINA PRIETAISĄ IR PRARANDAMA GARANTIJA. MUSU MEISTRAI TURI GALIMYBĘ NUSTATYTI, KAD ĮRENGINYS BUVO NAUDOTAS SU NEORIGINALIU AKUMULIATORIUMI.

"IMOUMLIVE" "2-in-1" grandininio pjūklo serijos kombinuotiems sodininkystės įrankiams pateikta paraiška pasaulinio išradimo patentui hgauti.

8 colių mini grandininis pjūklas

Prekės svoris: 9,13 svarų
Gaminio matmenys: 19 x 5,1 x 6,8 colių
Baterijos: reikalingos 2 ličio jonų baterijos.
Dydis:8 colių
Spalva:Geltona
Maitinimo šaltinis:Akumuliatorinis maitinimas
Galingumas:900 vatų

IMOUMLIVE gamina tik profesionalius elektrinius įrankius!Sekite ""imoumlive"" pėdomis, kad sužinotumėte daugiau gražių dalykų.

Pagerintas 8 colių elektrinis grandininis pjūkla. Pasirinkę bešepetėlinį grandininį pjūklą, gausite profesionalų gaminį, galintį puikiai atlikti darbą! Palyginti su grandininiais pjūklais su šepetėliniais varikliais, šis patobulintas IMOUMLIVE grandininis pjūklas pasižymi 360 % ilgesniu tarnavimo laiku, 80 % didesne galia ir 60 % mažesnėmis energijos sąnaudomis. Su šiuo tvirtu ir galingu bešepetėliniu grandininiu pjūklu niekada nereikės nerimauti dėl užsikirtimų ir triukšmo. Dėl ilgo pjovimo ilgio ir didelio efektyvumo jis tinka įvairiems darbo scenarijams.

Tepimo sistema ir grandinės reguliavimo mechanizmas. Akumuliatoriniame grandininiame pjūkle IMOUMLIVE įrengta patobulinta tepimo sistema, ji pritaikyta įvairiems kokybiškiems grandinės tepalams. Tiesiog įpilkite tepalo į bakelį ir prireikus galėsite laisvai sutepti grandinę, todėl galėsite sklandžiai pjauti medieną ir šakas, prisidėsite prie ilgesnio grandinės tarnavimo laiko ir ilgesnio akumuliatoriaus veikimo laiko. Naujai patobulintas grandinės įtempimo reguliavimo mechanizmas leidžia naudotojams lengvai ir greitai sureguliuoti grandinę.

Tvirta akumuliatoriaus sistema ir greitas įkroviklis. 21 V 3,0 Ah AAA klasės ličio jonų akumuliatorių galima įkrauti daugiau kaip 500 kartų. Apsaugos nuo perkaitimo / per didelio įkrovimo / sprogimo funkcijos užtikrina stabilų akumuliatoriaus veikimą. Pridedamas akumuliatoriaus indikatorius, kuris nuolat rodo akumuliatoriaus būseną. Vieną kartą įkrautas akumuliatorius gali užtikrinti 50 min. nepertraukiamo veikimo. Su dviem akumuliatoriais lengvai užbaigsite medienos, sodo ir ""pasidaryk pats"" projektus. Greitasis įkroviklis gali visiškai įkrauti akumuliatorių vos per 1 valandą.

Valdymas viena ranka, kelios apsaugos, saugus ir patikimas. Kompaktiška konstrukcija leidžia naudotojams valdyti įrankį viena ranka. Kelios apsaugos užtikrina jūsų saugumą darbo metu. Šiame 8 in bešepetėliniame grandininiame pjūkle pritaikytas ergonomiškas dizainas. Guminė rankena gali veiksmingai sumažinti pirštų ir riešo apkrovą, o tai ypač naudinga vyresnio amžiaus žmonėms. Grandininis pjūklas yra saugus, patikimas, jam išduoti CE/FCC/ETC sertifikatai.

Komplekte esantys komponentai:
21V 8 colių bešepetėlinis grandininis pjūklas * 1,
Aptarnavimo įrankių rinkinys * 1,
Pjūklas * 1,
Šepetėlis * 1,
Apsauginiai akiniai * 1,
Greitasis įkroviklis *1,
Vartotojo vadovas * 1,
3,0 Ah ličio jonų baterija * 2
Akumuliatoriaus elemento tipas:Ličio jonų

IMOUMLIVE prailginamas kotas. Šis produktas yra patentuotas!


Derinant šį išskirtinį teleskopinį strypą su kitais IMOUMLIVE gaminiais, galimybės yra neribotos! Nesvarbu, kokioje situacijoje atsidursite, galite būti tikri, kad darbą atliksite lengvai.

Techninės charakteristikos

Reguliuojamas ilgis:4,6FT-9FT, su 3 sekcijų ištraukiamu rėmu.
Puikus stabilumas:Sujungimas pasižymi puikiu stabilumu.
Tvirta konstrukcija: pagamintas iš didelio tankio aliuminio lydinio.
Saugumo sistema:gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų dėl atsitiktinio paleidimo.
Belaidis:gali būti naudojamas su IMOUMLIVE ličio akumuliatoriumi.
Puikus sukibimas:Šis teleskopinis kotas turi PE putų rankeną.
Lengvas svoris:Teleskopinis kotas sveria tik 3,6 kg.
180 laipsnių reguliavimas.

Atnaujinimas 2022 m. Sumažintas svoris ir atsisakyta laidinio valdymo. Neišskiria kenksmingų teršalų, todėl gaminys yra tvarus ir ekologiškas.

3 sekcijų ištraukiamo rėmo dėka jis tinka darbui virš galvos. Jokių nepasiekiamų kampų: viršutinę sekciją galima pasukti 180 laipsnių kampu ir pasiekti tai, kas sunkiai pasiekima. Jungtis pasižymi išskirtiniu stabilumu ir neatsijungia naudojant didelę jėgą.

IMOUMLIVE siekia kurti ir gaminti ekonomiškus elektrinius įrankius savo klientams. Visi darbuotojai aistringai myli šį prekės ženklą ir siekia, kad jis taptų pasaulinės įrankių pramonės lyderiu.

Pagerintas 8 colių elektrinis grandininis pjūkla. Pasirinkę bešepetėlinį grandininį pjūklą, gausite profesionalų gaminį, galintį puikiai atlikti darbą! Palyginti su grandininiais pjūklais su šepetėliniais varikliais, šis patobulintas IMOUMLIVE grandininis pjūklas pasižymi 360 % ilgesniu tarnavimo laiku, 80 % didesne galia ir 60 % mažesnėmis energijos sąnaudomis. Su šiuo tvirtu ir galingu bešepetėliniu grandininiu pjūklu niekada nereikės nerimauti dėl užsikirtimų ir triukšmo. Dėl ilgo pjovimo ilgio ir didelio efektyvumo jis tinka įvairiems darbo scenarijams.

Tepimo sistema ir grandinės reguliavimo mechanizmas. Akumuliatoriniame grandininiame pjūkle IMOUMLIVE įrengta patobulinta tepimo sistema, ji pritaikyta įvairiems kokybiškiems grandinės tepalams. Tiesiog įpilkite tepalo į bakelį ir prireikus galėsite laisvai sutepti grandinę, todėl galėsite sklandžiai pjauti medieną ir šakas, prisidėsite prie ilgesnio grandinės tarnavimo laiko ir ilgesnio akumuliatoriaus veikimo laiko. Naujai patobulintas grandinės įtempimo reguliavimo mechanizmas leidžia naudotojams lengvai ir greitai sureguliuoti grandinę.

Tvirta akumuliatoriaus sistema ir greitas įkroviklis. 21 V 3,0 Ah AAA klasės ličio jonų akumuliatorių galima įkrauti daugiau kaip 500 kartų. Apsaugos nuo perkaitimo / per didelio įkrovimo / sprogimo funkcijos užtikrina stabilų akumuliatoriaus veikimą. Pridedamas akumuliatoriaus indikatorius, kuris nuolat rodo akumuliatoriaus būseną. Vieną kartą įkrautas akumuliatorius gali užtikrinti 50 min. nepertraukiamo veikimo. Su dviem akumuliatoriais lengvai užbaigsite medienos, sodo ir "pasidaryk pats" projektus. Greitasis įkroviklis gali visiškai įkrauti akumuliatorių vos per 1 valandą.

Valdymas viena ranka, kelios apsaugos, saugus ir patikimas.  Kompaktiška konstrukcija leidžia naudotojams valdyti įrankį viena ranka. Kelios apsaugos užtikrina jūsų saugumą darbo metu. Šiame 8 in bešepetėliniame grandininiame pjūkle pritaikytas ergonomiškas dizainas. Guminė rankena gali veiksmingai sumažinti pirštų ir riešo apkrovą, o tai ypač naudinga vyresnio amžiaus žmonėms. Grandininis pjūklas yra saugus, patikimas, jam išduoti CE/FCC/ETC sertifikatai.

DLJ8P-SET
7 Prekės