• −10%

Akumuliatorinis rankinis diskinis pjūklas HKC 55 EB-Basic-FSK 420 FESTOOL

576172
1 vnt.
624,36 €
561,92 € Sutaupykite 10%
Su mokesčiais

Laisvė bet kurioje situacijoje.
Nesvarbu, būdami ant stogo ar ant tvirtų grindų, atlikdami serijomis kampinius pjūvius, pjaudami su skersine liniuote FSK ar kreipiančiąja liniuote FS ar atlikdami tikslius pjūvius 45° kampu – HKC 55 akumuliatorinis diskinis pjūklas demonstruoja šiuolaikinių diskinių pjūklų galimybes. Diena iš dienos, pjūvis po pjūvio jis įrodo savo universalumą, praktiškumą ir maksimalų tikslumą. Festool Bluetooth® akumuliatorius užtikrina patogų naudojimą su Bluetooth® sąsają turinčiu Festool dulkių siurbliu: įjungus akumuliatorinį diskinį pjūklą automatiškai įsijungia ir į AUTO režimą nustatytas dulkių siurblys.

18 V ličio jonų akumuliatorius ir su pjūklu sujungiamos skersinio pjovimo liniuotės užtikrina mobilumą ir nepriklausomybę
Maksimali pjovimo galia dėl bešepetėlio EC-TEC variklio ir ličio jonų akumuliatoriaus derinio
Greitas, tikslus ir mobilus skersinis pjovimas derinyje su skersinio pjovimo liniuote
Saugu ir patogu naudoti dėl reguliuojamo pjovimo gylio su įleidimo funkcija, švytuoklinio gaubto nuotolinio valdymo ir kreipiamojo pleišto
Kampo nuo 0° iki 50° nustatymas su centriniu spaustuku
Patikimą fiksavimą prie ruošinių užtikrina sraigtinis veržtuvas, kurį galima patogiai įtvirtinti skersinio pjovimo liniuotės griovelyje
Su kreipiančiąja liniuote ypatingai tikslūs pjūviai tiesia linija
Patogus dulkių ištraukimas: Bluetooth® akumuliatorius, susietas su CLEANTEC dulkių siurblio
Bluetooth® moduliu (integruotas į CT MINI I ir MIDI I siurblius, o CT 26 / 36 / 48 turi būti modernizuojami, įsigijus kaip atskirą priedą ir sumontavus), užtikrina automatinį dulkių siurblio įjungimą, įjungus HKC 55

Išskirtinės savybės

Puikūs rezultatai per trumpesnį laiką.
Našus medžiagų iki 55 mm storio pjovimas ir ilgaamžiškumas dėl EC-TEC bešepetėlio variklio ir 5,2 Ah ličio jonų Bluetooth® akumuliatoriaus derinio.

Patogumas ir saugumas.
Saugų naudojimą užtikrina pjovimo gylio nustatymas su įgilinamojo pjovimo funkcija, nuotolinis švytuojančio gaubto valdymas, kreipiantysis pleištas ir kampo nustatymas nuo 0 iki 50°.

Pranašumas naudojant sistemoje.
Vienas visiems – pjūklo HKC 55 ličio jonų 5,2 Ah talpos Bluetooth® akumuliatorius galite naudoti visuose tos pačios klasės akumuliatoriniuose įrankiuose. Ir atvirkščiai. Be to, per Bluetooth® jie komunikuoja su CLEANTEC mobiliojo dulkių siurblio Bluetooth® moduliu (modeliuose CT 26/36/48 montuojamas vėliau kaip reikmuo, modeliuose CT MINI I ir MIDI I – jau integruotas) ir automatiškai paleidžia mobilųjį dulkių siurblį tuo metu, kai įjungiamas HKC 55.

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

Kiekis

Koncentruota galia
18 V Li-Ion AIRSTREAM akumuliatoriaus ir neturinčio šepetėlių EC-TEC variklio su integruota variklio valdymo sistema derinys užtikrina įspūdingą pjovimo našumą. Nepriklausomą nuo elektros lizdo ir kabelio.

Didesnis mobilumas medinėje statyboje
Akumuliatorinis rankinis diskinis pjūklas HKC 55 su skersinio pjovimo liniuote FSK demonstruoja modernių diskinių pjūklų galimybes stogo darbuose.

Daugiau laisvės, daugiau tikslumo
Akumuliatorinis rankinis diskinis pjūklas HKC 55 su 18 V Li-Ion AIRSTREAM akumuliatoriumi, EC-TEC varikliu ir skersinio pjovimo liniuote FSK garantuoja tikslius serijomis atliekamus kampinius pjūvius. Bet kur. Bet kokioj situacijoje.

Greita fiksacija
Pjūklas HKC 55 yra nepaprastai lengvai sujungiamas su bet kuria iš trijų skersinio pjovimo liniuočių FSK. Per trumpą laiką paruošite mobilią, lengvai valdomą pjovimo sistemą tiksliam ir tvarkingam pjovimui kampu.

Atramų sistema
Fiksuotos ir reguliuojamos padėties atramos leidžia tiksliai atlikti pasikartojančius pjūvius nuo -60° iki +60° kampu. Palengvinimui ant liniuotės yra fiksuoti dažniausiai pasitaikantys kampo nustatymai.

Grįžimo į pradinę padėtį funkcija
Skersinio pjovimo liniuotė turi reguliuojamą atramą ir integruotą spyruoklę, kuri automatiškai grąžina HKC 55 į pradinę padėtį. Tokiu būdu įrankis yra nuolat parengtas naudojimui.

Ypač lengvai reguliuojamas pjovimo gylis
Tiesiog nuspauskite svirtį, pasirinkite reikiamą pjovimo gylį, pasinaudodami aiškia ir gerai matoma skale, ir paleiskite svirtį – viskas. Taip pat lengvai ir patogiai galima atlikti nustatyto gylio įgilinamąjį pjūvį.

Švytuojančio gaubto nuotolinis valdymas
Paslankų apsauginį gaubtą galima atidengti, taip užtikrinant gerą pjovimo disko ir ruošinio matomumą. Rankos visada lieka saugiu atstumu nuo pjovimo disko.

Kreipiamasis pleištas užtikrina aukštą saugos lygį
Kreipiamasis pleištas leidžia pjauti netrukdomai, sklandžiai ir saugiai. Kadangi pleištas yra integruotas į švytuojantį gaubtą, įgilinamasis pjovimas taip pat atliekamas saugiai ir be kliūčių.

Stebėjimo langelis ir pjūvio indikatorius
Atvira konstrukcija ir stebėjimo langelis vidinėje pusėje užtikrina gerą žymėjimo linijos ir pjovimo disko matomumą. Ištisinis pjūvio indikatorius dar labiau padidina tikslumą.

FastFix pjovimo disko keitimas
Dirbti su medžiagai tinkamu disku yra savaime suprantamas dalykas. Pjovimo diską pakeisite greitai, paprastai ir be papildomų įrankių. Tai taupo laiką ir gerina darbo kokybę.

Žymėjimo linija = pjūvio linija
Tikslumas netgi pjaunant kampu iki 50°. Naudojant HKC 55 kartu su kreipiančiąja liniuote žymėjimo linija atitinka pjūvio liniją, netgi pjaunant kampu.

Švarus ir tikslus pjovimas kiekvieną kartą, kur bebūtumėte
Sistema, skirta tiksliam pjovimui kampu.

Tikslus valdymas
HKC 55 derinyje su Festool kreipiančiosiomis liniuotėmis demonstruoja savo universalumą. Pavyzdžiui, FS 1400/2 labai pravers greitam ir tiksliam šiltinimo plokščių supjaustymui.

Svarbi galia, o ne ampervalandės
Festool 5,2 Ah talpos ličio jonų akumuliatoriuose naudojama AIRSTREAM technologija leidžia juos įkrauti greičiau. Taip užtikrinamas nepertraukiamas darbas, net atliekant aukšto energijos suvartojimo reikalaujančias užduotis, kaip, pavyzdžiui, pjovimas. Tai tapo įmanoma todėl, kad naujieji akumuliatoriai turi oro kanalus, kurie padidina aušinimo efektyvumą, tuo pačiu, trumpindami aušinimo bei viso krovimo laiką. Naudojant su sparčiais SCA 8 įkrovikliais, pilnas krovimo ciklas gali sutrumpėti net iki 65 %. AIRSTREAM akumuliatoriai turi įkrovos lygio indikatorių. Be to, jie yra žymiai tvirtesni dėl guminio aprėminimo, saugančio nuo pažeidimų tiek ruošinio paviršių, tiek patį akumuliatorių.

AIRSTREAM spartieji įkrovikliai TCL 6 ir SCA 8
Spartieji įkrovikliai TCL 6 ir SCA 8 su įkrovos lygio indikatoriumi greitai įkrauna bei tausoja akumuliatorių. Be to, įkrovikliai yra kompaktiški, turi numatytą vietą maitinimo laidui saugoti ir galimybę patogiai sumontuoti juos ant sienos. TCL 6 bei SCA 8 elektronikos komponentai yra padengti specialia danga, dėl kurios įkrovikliai yra ypatingai patvarūs bei patikimi. LED indikatorius parodo įkrovimo statusą ir kiek liko laiko (minutėmis) iki pilno įkrovimo.

Puikus ryšys
Bluetooth® akumuliatorius gali būti susietas su CLEANTEC dulkių siurblio Bluetooth® moduliu: CT MINI I ir MIDI I siurbliuose – jau integruotas, CT 26 / 36 / 48 siurblius galima modernizuoti, įsigijus modulio priedą atskirai. Per Bluetooth® dulkių siurblys įsijungia automatiškai, pradėjus dirbti susietu akumuliatoriniu įrankiu. Tokiu būdu, Festool dulkių nusiurbimo sistemos privalumai užtikrinami netgi dirbant su Festool akumuliatoriniais įrankiais.

Naudojimas

Pagrindinės pritaikymo sritys

Išilginis ir skersinis medžiagų iki 55 mm storio pjovimas
Tobulai tinka mobiliam naudojimui statybos aikštelėje
Stogo lentjuosčių pjovimas iki reikiamo ilgio
Lentų pamatams, langinėms pjovimas iki reikiamo ilgio
Lentų pjovimas
Medienos drožlių plokščių pjovimas
Darbas su dulkių ištraukimu – su Bluetooth® akumuliatoriumi susietas Bluetooth® dulkių siurblys, nustatytas ties AUTO režimu, įsijungia automatiškai

Techniniai duomenys

Akumuliatoriaus įtampa 18 V
Sūkių skaičius (tuščia eiga) 4 500 min⁻¹
Pjovimo disko skersmuo 160,00 mm
Pjovimo kampas 0 - 50 °
Pjovimo gylis 0° / 90° 0 - 55 mm
Pjovimo gylis 45°/50° 42/38 mm
Jungties dulkių siurblio žarnai skersmuo 27/36 mm
Akumuliatoriaus talpa 5,20 Ah
Svoris su akumuliatoriumi 4,10 kg
Pavaros tipas Akumuliatorius

Antistatinė funkcija
Antistatinė funkcija apsaugo veikiančius mobiliuosius dulkių siurblius ir įrankius nuo statinių krūvių.

Elektronika
sukimosi greičio reguliavimas, leidžiantis prisitaikyti prie apdirbamos medžiagos

FastFix

Kreipiančioji sistema
Patentuota kreipiančioji sistema patikimam pjovimo ir frezavimo įrankių valdymui.

Skersinio pjovimo liniuotės

CLEANTEC
Integruotas kaištinis užraktas – dulkių siurblio ir įrankio sujungimo elementas.

EC-TEC variklis
EC-TEC pavaros koncepcija užtikrina neįprastai didelę jėgą esant minimaliam energijos suvartojimui.

Greitas sustojimas
Saugesniam obliavimui, pjovimui ir frezavimui.

Medienos pjovimas: bendroji vidutinė vibracijų reikšmė ah 2,50 m/s²
Medienos pjovimas: pagal A normuotas garso slėgio lygis Lp 96,00 dB(A)
Medienos pjovimas: paklaida (triukšmas) K 4,00 dB
Medienos pjovimas: pagal A normuotas garso stiprumo lygis Lw 107,00 dB(A)
Medienos pjovimas: standartų grupė EN 62841
Medienos pjovimas: paklaida (vibracijos) K 2,00 m/s²
Metalo pjovimas: pagal A normuotas garso slėgio lygis Lp 96,00 dB(A)
Metalo pjovimas: bendroji vidutinė vibracijų reikšmė ah 2,50 m/s²
Metalo pjovimas: paklaida (vibracijos) K 2,00 m/s²
Metalo pjovimas: pagal A normuotas garso stiprumo lygis Lw 107,00 dB(A)
Metalo pjovimas: standartų grupė EN 62841
Metalo pjovimas: paklaida (triukšmas) K 4,00 dB

576172
1 vnt.