Mūsų partneris siuntinių pristatymams – Venipak Lietuva

Prekės pristatomos per 1-4 darbo dienas po mokėjimo gavimo į UAB „Drema“ sąskaitą, jei pasirinktos prekės užsakymo metu yra mūsų sandėlyje.

Jei užsakymą pateiksite ir apmokėsite (jei nesirenkate mokėti kurjeriui) iki tos pačios dienos 12 valandos, užsakytas prekes gausite jau kitą darbo dieną, jei po 12-os valandos – užsakytos prekės bus pristatytos dar kitą darbo dieną.

Pasirinkus kurjerio pristatymą užsakymams taikomas pristatymo mokestis 5,00 EUR. 

Jei pasirinkote už prekes mokėti atsiimant siuntą iš kurjerios - taikomas 2 EUR įmokos adminstravimo mokestis.

Iškilus klausimams kaip gauti, pakeisti ar grąžinti prekes -  kreipkitės, rašydami el.paštu: info@drema.lt (bet kuriuo paros metu, atsakymą gausite kaip įmanoma greičiau) arba skambinkite telefonu: +370 698 86711  (I-V 10:00-17:00).

Gavę siuntą patikrinkite, ar siunta nepažeista.  Jeigu siunta pažeista, informuokite apie tai siuntų gabenimo tarnybą ir nedelsdami susisiekite su mumis.  Priėmus prekes ir pasirašius kurjerio pateiktą prekių perdavimo - priėmimo dokumentą be pastabų (neinformavus apie pažeidimą kurjerio), laikysime, jog Jūs patvirtinate, kad siunta yra tvarkinga ir pristatyta tinkamai.

Taipogi prekes atsiimti nemokamai galima atvykus į UAB „Drema“ buveinę, adresu: Kaunas,  Savanorių pr. 175, antras aukštas

UŽSAKOMŲ PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakomos prekės, kurių nėra sandėlyje, bet turime galimybę galime jas užsakyti. Specialiai užsakomų prekių pristatymo terminas nuo 15 iki 60 darbo dienų.

Prekių užsakymai priimami:

telefonu tel.:  +370 698 86711

elektroniniu paštu.:  info@drema.lt,

atvykus: UAB “Drema” biurą, adresas: Kaunas,  Savanorių pr. 175, antras aukštas

UAB “Drema”  įsipareigoja pagreitinti užsakymo pristatymą,  jeigu susiklosto tam palankios aplinkybės. Pristatymo vieta ir laikas ir apmokėjimas už jas yra suderinami su užsakovu telefonu ar elektroniniu paštu.