Atsiskaityti  už prekes šiuo metu galima šiais būdais:
1. Bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitą
Mokėjimo rekvizitai:
Gavėjas: UAB DREMA
Sąskaitos numeris (IBAN): LT073500010001232389
Banko Swift kodas: EVIULT2VXXX

2. Greitas atsiskaitymas per Paysera sąsają „bank-link“
Ypač greitas ir saugus atsiskaitymas. Mokėjimai vykdomi realiu laiku. Pasirinkus šį mokėjimo būdą savo banko puslapyje matysite suformuotą pervedimą, kurį jums reikės tik patvirtinti. 

3. Mokėjimas grynais pinigais kurjeriui
Jei pasirinkote mokėti grynais pinigais kurjeriui pristačius prekę jūsų nurodytu adresu - ši paslauga kainuoja papildomai, taikomas 2 EUR grynųjų pinigų administravimo mokestis prie pristatymo kainos.

4. Mokėjimas grynais pinigais atsiimant prekes mūsų biure
Po to, kai gausite pranešimą, kad prekė yra paruošta atsiimti, atvykite į mūsų biurą ir už prekę sumokėsite grynais pinigais, ar banko kortele mūsų biure.

5. Greitas ir saugus mokėjimas per PayPal
Pasirinkę šį mokėjimo būdą būsite automatiškai nukreipti į mokėjimo puslapį ir bus sukurtas mokėjimo nurodymas, kurį jums reikės tik patvirtinti.
Mokėdami per „Pay Pal“, galite atsiskaityti tiesiogiai iš „Pay Pal“ sąskaitos. Jei neturite „Pay Pal“, galite atsiskaityti kreditine ar debeto kortele kaip svečias.

6. Apmokėjimas kreditine kortele per PayPal.
Jei neturite „PayPal“ sąskaitos, galite pasirinkti mokėti kreditine kortele per „PayPal“. Turite turėti kortelę, leidžiančią atlikti mokėjimus internetu, pateikę užsakymą kaip mokėjimo metodą pasirinkite „PayPal“. Būsite nukreipti į saugią svetainę PayPal.com. Jūs pasirenkate: Neturite „PayPal“ sąskaitos? Mokėkite debeto ar kredito kortele kaip „PayPal“ svečias. Įrašykite visą informaciją, reikalingą mokėjimams į jūsų kredito kortelę. Svetainė yra visiškai apsaugota, „PayPal“ yra labai patikima paslauga, turinti aukštą kredito lygį. Jūsų kortelės informacija niekada mūsų nepasieks, mokėjimas visiškai atitinka „PayPal“ mokėjimo portalą.